galeriainformacja

Sukces w konkursie!

Z ogromna dumą informujemy, że Aleksandra z grupy Motylki zdobyła III miejsce w kategorii „Pocztówka” (dzieci w wieku 7 – 8 lat) w międzynarodowym konkursie „Niedźwiedź Wojtek – żołnierz gen. Andersa”, zorganizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej Odział w Rzeszowie.
To wyjątkowe osiągniecie cieszy nas tym bardziej, że Ola jest jeszcze w zerówce. Jej talent, zaangażowanie i kreatywność zostały docenione w konkursie o międzynarodowym zasięgu, co jest dla nas ogromnym powodem do radości i dumy.
Serdecznie gratulujemy Oli i życzymy jej kolejnych sukcesów oraz nieustającej radości z rozwijania swoich pasji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *